27 років старі політики міняються місцями: то влада, то опозиція, – Добродомов

Вони не змогли за цей час подолати корупцію та якісно змінити нашу країну.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONЕ.

«У мене дежавю. Зараз дивлюся, як попередні міністри критикують сьогоднішніх. Справедливо критикують. Тим ж словами, якими їх критикувала нині чинна влада, перебуваючи в опозиції. Тепер подивимося на сьогоднішні проблеми. Це все сьогодні сталося? Ні, це – наслідок 27 років панування тих самих людей, які мали можливість змінити країну. Та хіба вони перекрили корупційні схеми, хіба відтягнули від «годівниці» олігархів? Ні! А нам далі обіцяють нове життя, але після виборів живемо по-старому, тільки ще гірше», – зазначив нардеп.

Добродомов наголосив, що настав час змінити правила гри, а це можуть зробити лише нові люди.

«Досить. Необхідно відправити на смітник історії старих політиків. А частину і посадити, за те, що вони зробили. Я переконаний, у нас є моральні, патріотичні та професійні люди, яким це до снаги. Ми зможемо змінити цю систему. Влада буде працювати на 40 мільйонів українців, а не на кількох олігархів. Суспільство змінилося і ми маємо змінити країну», – констатував він.