Очільник «Народного контролю» Франківщини Володимир Гергелюк став учасником презентації нової платформи «Digital Transformation Institute (DTI)»

19 листопада Володимир Гергелюк, керівник «Народного контролю» Прикарпаття, в Києві відвідав відкриту дискусію про цифрову трансформацію державного сектору, бізнесу та суспільства «Digital Nation: сценарії для України».

«Економіку рухають технології. Сьогодні галузі, що використовують цифрові технології, зростають до чотирьох разів швидше, стають ефективнішими та генерують величезну додану вартість. Це, логічно, вплине на стрімке збільшення ВВП країни. Але серед цифрових економік світу Україна займає останні позиції», – пишуть організатори заходу.

У межах події Надія Васильєва, засновниця Інституту цифрових трансформацій (DTI), колишня керівниця Microsoft в Україні, експерт у галузі цифрових трансформацій презентувала Digital Transformation Institute (DTI). Це – нова прогресивна платформа, яка об’єднуватиме найсильніших фахівців різних кваліфікацій, але з однаковим баченням цифрового майбутнього країни.

«Дуже класна ініціатива координатора DTI, колишнього керівника Microsoft в Україні Надії Васильєвої та всіх причетних. Суть – об‘єднати в соціальній ініціативі провідних фахівців IT-сфери для трансформації України в цьому напрямку.
Якщо у приватній сфері інновації вже завойовують своє домінантне місце, то в державному секторі все дуже сумно. Тож, на мою думку, завдання DTI – знаходити шляхи впровадження інновацій саме в державному секторі та залучати для цього найкращих спеціалістів», – ділиться враженнями на своїй сторінці у Фейсбуку Володимир Гергелюк.

Крім того, учасниками заходу були провідні фінансисти, ІТ-експерти, економісти, топ-менеджери, CEO-спеціалісти, які обговорили тренди digital, місце України на цифровій мапі та сценарії подальшого розвитку та виступили з такими темами:
Вплив digital на бізнес-моделі.
Чому успішна лише одна з п‘яти цифрових трансформацій бізнесу?
Цифрові права та навички громадян.
Інструменти діджиталізації бізнесу, які потрібно використовувати вже зараз.
Цифрова трансформація та її неминучості.

Результатом діяльності Digital Transformation Institute (DTI) має стати побудова ринку цифрових технологій, підвищення конкурентоспроможності та перетворення України на розвинену технологічну країну.