Хто замовив убивство Віталія Ващенка?

Днями народний депутат Дмитро Добродомов звернувся з депутатським запитом до Генерального прокурора України Юрія Луценка і голови Національної поліції України Сергія Князєва щодо взяття на їхній особистий контроль розслідування справи з приводу вбивства громадського активіста, депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка.
Дмитро Добродомов попросив ужити заходів щодо швидкого й об’єктивного розслідування кримінального провадження, адже з часу вбивства активіста минуло 2,5 роки й досі не відомо, хто замовник.
Нагадаємо, що 2 квітня у Зборівському районному суді чотирьом обвинуваченим у вбивстві оголосили вирок, проте Апеляційний суд Тернопільської області скасував його і скерував справу на повторний розгляд. Нині він триває у Тернопільському міськрайонному суді.
З огляду на те, що підсудні та їхні адвокати наполягли на зміні порядку дослідження речових доказів, суд знову досліджує їх разом із процесуальними документами. Також підсудні заявили про клопотання допитати понятих. Усе це затягує розгляд справи, наступне засідання в якій призначене аж на 28 грудня.