Адміністрація президента протягує ручного аудитора НАБУ, – Добродомов

Провладні члени Антикорупційного комітету в купі з представниками «Опозиційного блоку» та олігархічного «Відродження», вкотре порушуючи регламентні процедури, виконують доручення Банкової щодо аудитора НАБУ.

Про це в коментарі телеканалу NewsONE заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Сьогодні на засіданні комітету провели співбесіди на аудитора НАБУ. Законних підстав на проведення відповідних співбесід не було, адже це не узгоджується з положенням про конкурс – «за результатами вивчення поданих документів Комітет визначає кандидатів, які допускаються для участі у другому етапі кваліфікаційного відбору». Важливо – це положення було прийняте більшістю в комітеті, яка сьогодні грубо його порушує! На моє запитання до в.о. голови комітету Юрія Савчука, члена «Народного фронту», щодо того, чому ми у незаконний спосіб перестрибуємо через важливі пункти положень, він відповів, що минулого разу не було кворуму, і через це ми сьогодні вже можемо приступити до співбесід», – розповів нардеп.

В знак протесту Добродомов та ще кілька членів комітету покинули засідання.

«Все просто. З Банкової спустили наказ швидко протягнути потрібного аудитора. От вони зігнали на комітет усіх депутатів. З «Опоблоку», «Відродження», які місяцями пропускали засідання. А завтра разом з питанням про Антикорупційний суд вони проголосують за потрібного аудитора», – наголосив він.