Активісти БФ «Об’єднання волонтерів Вінниччини» забезпечують бійців на Сході

Цьогоріч  допомогти в організації фестивалю «Живий вогонь» відгукнулося чимало волонтерів. Серед них – благодійний фонд «Об’єднання волонтерів Вінниччини».

Засновники благодійного фонду зізнаються, що існують не так давно, однак вже мають результати своєї діяльності.

«Восени ми розпочали активну роботу. Але зареєструвалися лише в лютому 2015 року. І на сьогоднішній день активно працюємо. Показуємо, що ми одна єдина країна, яка спільно іде до мети – мир в Україні», − розповідає засновник БФ «Об’єднання волонтерів Вінниччини» Юлія Рибачук.

Загалом  благодійний фонд налічує  понад дві сотні волонтерів із різних організацій, які працюють в різних сферах: збір коштів, приготування сухих пайків для солдатів, надання медичної допомоги, робота з переселенцями.

«Ми – члени-координатори Вінницького батальйону волонтерів. Займаємося збором і доставкою гуманітарної допомоги на передову. Намагаємося інформувати суспільство і показуємо, які речі і товари збираємо для хлопців», − каже координатор Вінницького батальйону волонтерів Степан Сірак.

До «Об’єднання волонтерів Вінниччини» входить і Вінницька кулінарна сотня «Кулінарні бджілки». Волонтери займаються збором продуктів та приготуванням їжі для хлопців у зоні АТО.

 «Пакуємо, і надсилаємо на передову. Також намагаємося  приготувати деякі смаколики, щоб порадувати наших бійців», − розповідає член Вінницької кулінарної сотні «Кулінарні бджілки» Лариса Котляревська.

Наприклад, збір продуктів для приготування борщу займає чимало часу та зусиль. Після сушіння овочів потрібні інгредієнти фасують, герметизують і надсилають на передову.

Організатори «Об’єднання волонтерів Вінниччини» розповідають, що  тісно співпрацюють з іноземними благодійними організаціями і мають ще  вдосталь планів для реалізації.

«Ми плануємо, щоб утворився великий і досить потужний координаційний центр», − зізнається голова правління  БФ «Об’єднання волонтерів Вінниччини» Марія Стебелєва.