Активісти «Народного контролю» долучилися до злету юних туристів

З 11 до 13 травня на території урочища «Ближні Карабаї» відбувався зліт юних туристів. Щороку активісти «Народного контролю» разом з Миколою Райтаровським та громадськими організаціями «Добродія» і «Афганці Чорнобиля» допомагають Центру позашкільного виховання молоді провести цей захід. Так завдяки організаціям діти мають у своєму розпорядженні намети, приладдя для туризму та продовольчі товари, що дає змогу учасникам брати участь у змаганнях абсолютно безкоштовно.

«Діти дуже активні та заохочені. Вони не приїхали сюди примусово, вони взяли участь у змаганнях задля власного розвитку. Ми щороку долучаємося до цих змагань і вважаємо що такі методи заохочення молоді повинні проявляти не тільки громадські організації, а й місцева влада», – Голова Херсонського осередку політичної партії «Народний контроль».


На території розбили наметове містечко, де кожна школа мала свою локацію. Діти під пильним наглядом керівників не тільки змагалися, а й тренувалися в туристичній галузі. Як пов’язати правильно мотузку, як встановити намет та підвісити гамак, все входило в план триденної роботи, з яким учасники охоче впоралися.