Активісти «Народного контролю» Херсонщини допомагають учасникам АТО з дровами

Антитерористична операція на сході України змусила мобілізуватися всіх небайдужих та патріотично налаштованих людей. Одним з них є пенсіонер Валерій Шутко, що був мобілізований в 4 хвилю і наразі несе службу в 59 бригаді 10 батальйону («Поліська січ»). Є безпосереднім учасником бойових дій та захищав кордони України у Волновасі. Пройшов гарячі точки та повернувся в сім’ю неушкодженим.

По сімейним обставинам немає свого дому. Він просить у чиновників виділити йому гуртожиток, де він мав би змогу жити, адже на нього він має повне право, єдине, що для цього потрібно, – це дозвіл місцевої влади, яка не поспішає його давати і постійно відтягує цей процес. Валерій Юрійович кожен день чує пусті обіцянки. Наразі він проживає у страшних умовах, де тепло можна отримувати лише шляхом розпалювання печі, але дістати дрова, як виявилось, також важко. Його запаси вже вичерпались.

«Народний контроль» не лишив це без уваги. Активісти  Херсонської обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» ведуть переговори з херсонськими чиновниками щодо гуртожитку, а також вирішили проблему з дровами. Спільно з Державним підприємством Цюрупинського лісомисливського господарства та Державним підприємством «Херсонського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації» організували та доставили дрова для опалення маленького будиночка Валерія Юрійовича.