Активісти «Народного контролю» Херсонщини підвели підсумки року

19 грудня херсонські активісти «Народного контролю» підбили підсумки своєї роботи за 2017 рік. Серед чисельних досягнень голова Херсонського міського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський відзначив недопущення корупціонера до посади керівника рибного патруля.

«Протягом року наші активісти неодноразово брали участь у мітингах біля стін Державного агентства рибного господарства, де разом з воїнами АТО та іншими громадськими організаціями добилися призначення Романа Педченка на посаду голови рибного патруля у Херсонській області та не допустили того, щоб корупціонер Григорій Базенко виграв конкурс на керівника, а потім на заступника цього рибного патруля», – розповів Валерій Гурківський.

Викривати злочини та корупційні схеми допомагають журналістські розслідування, які в повному обсязі показують все, що здобули слуги народу, займаючи свої посадові місця. Валерій Гурківський додав, що після деяких розслідувань журналістів чиновники змушені були написати заяви на звільнення, а судді змінити тактику свого суддівства у деяких провадженнях.

Водночас голова Херсонського обласного осередку «Народний контроль» Валерій Альтгаус зазначив, що поточний рік показав хороші результати, а тому активісти «Народного контролю» Херсонщини у 2018 планують розширяти свої кордони по області та долучати все більшу кількість активістів.

«Практика показує, що сьогодні можливо змінити стан справ на краще тільки при умові приходу до влади справжніх фахівців та патріотів України. Тому основною задачею на 2018 рік має бути формування сильної команди, яка зможе вирішувати поставленні задачі», – впевнений Валерій Альтгаус.