Активісти «Народного контролю» Херсонщини взяли участь у вшануванні загиблих воїнів Афганістану

15 лютого активісти «Народного контролю» разом з ветеранами війни в Афганістані вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та відсвяткували 29-річчя виведення останнього солдата з Афганістану, що знаменувало кінець війни.

«Ми завжди вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, поздоровляємо ветеранів інтернаціоналістів з закінченням війни. Вони варті нашої пам’яті та уваги, якої з кожним роком стає все менше, особливо зі сторони уряду», – розповів активіст «Народного контролю» Олександр Дяків.

Ветерани та активісти провели літургію в храмі-меморіалі пам’яті воїнів та загиблих на полі бою, який був зведений афганцями за особисті кошти. Після відвідали школу, в якій навчався загиблий воїн Володимир Дробот, та піднесли квіти до його меморіальної дошки. Разом з матір’ю загиблого Володимира вшанували його пам’ять на цвинтарі. А також нагородили волонтера годинником «Асоціації «Афганці» Чорнобиля».

«В нас закріпилась добра традиція зустрічатися з ветеранами та згадувати всіх, кого, на жаль, немає зараз з нами. Окрім того, ми вважаємо, що потрібно цінувати і тих, хто наразі нам допомагає. Саме тому ми дякуємо Назарук Лідії – волонтеру, що постійно опікується афганцями та воїнами АТО», – констатував Валерій Гурківський.

Бійці згадали не лише війну в Афганістані, а й сьогоднішні події на сході України. Воюючи на чужій землі, вони ніколи не могли подумати, що вона прийде на їх батьківщину.