Активісти «Народного контролю» перевіряли якість нового асфальту в селищі Стрижавка (+фото)

З минулого року на Стрижавських вулицях почали з`являтися асфальтовані дороги. Якої якості асфальт, мало кого хвилює, мовляв, добре, що болота немає.

«Дорога гарна, їхати зручно, болота немає. А як прослужить – покаже час», – говорить місцевий житель Ростислав.

doroga1

ФОП Халоян Астхік Гарнікова вже декілька разів підряд виграє тендер щодо капітального ремонту доріг у Стрижавці. Нещодавно Халояни постелили асфальт по вулиці Коцюбинського. Депутат Олександр Милий, який відповідає за цей округ, якістю роботи незадоволений. Журналістам демонструє, як легко кришиться новеньке дорожнє покриття.

doroga2

doroga4

«Люди, звісно, задоволені, що ця дорога нарешті заасфальтована, але особисто я та інші люди незадоволені якістю асфальтування. Тому що заасфальтовано як-небудь, після себе ніхто не прибрав. На мої дзвінки в селищну раду ніхто не реагував, а на цю дорогу витрачено понад 800 тисяч гривень», – каже депутат Стрижавської селищної ради Олександр Милий.

oleksandr-muluy

Підтримати його зібралися депутати Стрижавської ради та активісти «Народного контролю», серед яких і Володимир Воловодюк.

«Дороги на цій вулиці чекали давно, і нарешті вона зроблена, але у нас всіх виникає запитання стосовно якості виконання робіт, тому що на етапі визначення виконавця були запитання, чому так відбувається, і тепер ми бачимо, що дуже низька якість, і ця дорога не буде довговічною однозначно. Тож я впевнений, що потрібно проводити розслідування і притягувати підрядника до відповідальності», – говорить лідер «Народного контролю» на Вінниччині.

volodumur-volovodiyk

Поки активісти та депутати спілкувалися, по дорозі проїхав «Камаз». Нам вдалося зафіксувати, які сліди залишила вантажівка по собі.

doroga-kamaz1

doroga-kamaz2

doroga-kamaz3

Представники технагляду, які  приймають роботу та мають від підрядника 2%, кажуть, що дорога ще не завершена, а на запитання журналістів, що залишилося робітникам доробити, відповіді не знаходять.

doroga3

За словами юристів, їздити дорогою, яка ще не здана в експлуатацію, згідно з законом не рекомендується, але водії вже курсують по новенькому асфальту не лише легковими автомобілями, але й більш габаритними транспортом.

Селищний голова Таїсія Короленко під тиском місцевих депутатів погоджується з тим, що тут потрібна незалежна експертиза. Тож далі в якості асфальтування на вулиці Коцюбинського розбиратимуться експерти.