Активісти «Народного контролю» пікетували «Кіровоградгаз»

Сьогодні, активісти разом із помічником-консультантом народного депутата України Дмитра Добродомова, активістом «Народного контролю» Кіровоградщини Миколою Гречухою відстоювали інтереси містян, які вкотре залишилися без теплопостачання. Активісти прийшли до будівлі ВАТ «Кіровоградгаз» з вимогою увімкнути газопостачання для відключених котелень міста.

Як повідомив Гречуха, ВАТ «Кіровоградгаз» відключило теплопостачання для шести котельнь міста.

«Зупинені котельні по вулиці Родімцева, Центральній, Башкірській, Робочій, Миру та Шатила. Це 150 будинків без тепла.  Але хочу нагадати, що відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ВАТ «Кіровоградгазу» заборонили відключати котельні від газопостачання. Ми, активісти, разом із представниками міськради та ЗМІ звернулися до СБУ, аби  зупинити свавілля», – прокоментував Микола Гречуха.

Нагадаємо, конфлікт із відключенням котелень ВАТ «Кіровоградгаз» триває майже півроку. Активісти «Народного контролю» Кіровоградщини вимагають законності, так як без відповідної ухвали суду ДП «Кіровоградтепло» не має права відключати котельні від газопостачання.