Активісти «Народного контролю» Тернопільщини відвідали підопічний геріатричний центр у с.Галущинці (+відео)

Геріатричний центр у с. Галущинці Підволочиського району на Тернопільщині відкрили восени 2015 року.  Старт діяльності територіального центру соціального обслуговування став можливим завдяки представникам «Народного контролю»: на баланс закладу передали життєво необхідні функціональні ліжка, ортопедичні матраци, палиці-ходунки, милиці та інший інвентар. Відтоді активісти «Народного контролю» усіляко допомагають закладу.

Директор центру Оксана Капелюсь висловила подяку лідерові «Народного контролю» Тернопільщини Володимиру Бліхарю за його з колегами небайдужість до людей похилого віку.

«Завдяки тим матеріалам, які отримали у 2015 році, ми прийняли перших 7 стареньких. Сьогодні заклад уже розрахований на 25 ліжкомісць: маємо повне забезпечення матеріально-технічною базою, персоналом. Як наслідок відкриття такого закладу, у Підволочиській громаді створені 20 робочих місць. Ми вдячні Бліхарю В.В.,  до якого неодноразово зверталися з листами-клопотаннями про допомогу, за те, що разом із колегами не залишився байдужим до людської біди», – сказала О.Капелюсь.

Зазначимо, що цього разу представники «Народного контролю» оглянули палати та вирішили вже найближчим часом передати ще кілька функціональних ліжок та необхідні речі вжитку. Адже у геріатричному центрі в Галущинцях планується створення ще кількох місць для людей похилого віку, котрі потребують догляду.