Активісти «Народного контролю» викрили корупційні дії мера Обухова

«Народний контроль» на Київщині домігся відкриття кримінальної справи щодо чиновників міськвиконкому та міського голови Обухова Олександра Левченка, який є ставлеником екс-прем’єра-втікача Азарова.

Активісти звернулися до міського голови з вимогою надати інформацію щодо виділення коштів на гідротехнічну споруду Нижнього ставка в Обухові. Ознайомившись з інформацією, журналісти виявили ряд порушень.

Відповідно, після звернення лідера «Народного контролю», секретаря Антикорупційного комітету ВРУ Дмитра Добродомова до ГПУ проти Олександра Левченка було відкрито кримінальне провадження.

«Левченко – це яскравий прояв «недолюстрації» на місцевому рівні. «Перефарбувавшись» в кольори інших партій, які були створенні на залишках Партії регіонів, такі люди проходять в ради і стають міськими головами. Левченко під час засідання Обухівської міськради дозволяє собі прикриватися впливовими чиновниками, як от Парцхаладзе. Відповідні записи зафіксовані в стенограмі засідання. Обухів – це місто неподалік резиденції Президента Порошенка. Цинізм «ригів» зашкалює, тому ми зробимо все можливе, аби справу передали до суду, а Левченко поніс кримінальну відповідальність», – наголосив лідер «Народного контролю» Київщини Тарас Боровський.

Олександр Левченко та зрадник України Микола Азаров