Активісти «Народного контролю» вимагають виділити кошти на ремонт будинку багатодітної сім’ї у Голій Пристані

У Голій Пристані, що на Херсонщині, багатодітна сім’я, де батько – інвалід війни, чорнобилець та учасник ядерних випробувань, проживає у занедбаному, напіврозваленому будинку, який от-от впаде. У родині десятеро дітей, і вони вже десятий рік – у черзі на житло. Нарешті завдяки «Народному контролю» з’явилися зрушення з мертвої точки.

Активісти «Народного контролю» під час проведення журналістського розслідування виявили, що влада Голої Пристані навмисно не дає сім’ї Палаг нове житло, адже їм це не вигідно. Сім’я вже не очікує на новий будинок, який їм мають надати за законом. Але вони сподіваються хоча б отримати кошти на ремонт старого. Після багатьох переговорів і втручання журналістів влада погодилася провести обстеження будинку, внаслідок чого переконалася, що для ремонту потрібні значні кошти, а не ті мізерні суми, які вона виділяла раніше.

Простежується чітка позиція мера Голої Пристані, який не хоче надавати житло тільки тому, що сім’я Палаг має законне право на нього. Він неодноразово натякав, що допоможе лише у разі власної вигоди. Але що це за мер, який думає не про своїх людей, живе не за законами та Конституцією, а так, як йому вигідно?!

«Народний контроль» допоміг сім’ї Палаг звернутися у письмовій формі до міської та обласної рад із заявою про надання коштів на ремонт будинку. Якщо їхня проблема не буде вирішена, «Народний контроль» звернеться до Міністерства соціального захисту. Чекаємо на виділення коштів, а доти наші активісти не зводитимуть очей з мера міста та його заступників.