Активісти «Народного контролю» вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

«Народний контроль» разом з мешканцями Херсону сьогодні вшанували пам’ять людей, котрі ціною власного життя рятували Україну та весь світ від ядерної катастрофи. Ми постійно опікуємося соціальними проблемами ліквідаторів, переселенців та їх сімей. Незважаючи на наслідки страшного ядерного пекла, вони готові були віддати своє життя та здоров’я задля майбутніх поколінь.

Протягом року «Народний контроль» проводить сумісно дуже багато заходів, неодноразово було організовано поїздки до самого Чорнобиля, бере участь у міжнародному фестивалі «Чорнобильські мотиви», вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії 14 грудня. Ми постійно надаємо безкоштовну юридичну консультацію та матеріальну допомогу.

«Сьогодні ми ще раз побачили, що обласна та міська рада тільки формально для протоколу в цей день вийшла для того, щоб сказати завчені рядки. Влада нічого не робить для чорнобильців, хоча б і могли надати матеріальну допомогу на ліки, на курортно-санаторне лікування, вжити якихось заходів, щоб ліквідаторів не ображали в міському транспорті, забезпечити житлом. На все це в них нульова реакція. Навіть зустрітися з чорнобильцями напередодні такого дня не хочуть. Тому ми вважаємо, що це просто зневага чиновників до ліквідаторів Чорнобильської катастрофи», – заявив голова міського осередку «Народний контроль» Валерій Гурківський.

Дуже шкода, що влада з кожним роком все більше нехтує цим скорботним днем. Багато ліквідаторів залишилися інвалідами, а вижити на мінімальну пенсію, яку їм надає наша влада, просто неможливо.

Активісти «Народного контролю» виказують слова вдячності героям-ліквідаторам, багатьом з яких довелося пожертвувати не тільки своїм здоров’ям, а й життям задля нашого з вами щасливого майбутнього.