Активісти оскаржуватимуть рішення про заборону створити сквер на вул. Кульчицької

Місцева громада разом зі Львівською міською радою подаватиме апеляцію на рішення Львівського окружного адміністративного суду, який заборонив створення скверу на вул. О. Кульчицької, 18 та скасував відповідну ухвалу ЛМР.
Про це повідомив громадський активіст Володимир Баб’як, який представляв місцеву ініціативу «Про надання статусу скверу громадському простору на вул. О. Кульчицької, 18» на сесії Львівської міської ради.
Він нагадав, що ініціативу зі створення скверу підписали понад 500 місцевих мешканців. Таким чином громада вирішила вберегти зелену зону від забудови, а також організувати благоустрій території. Депутати під час голосування підтримали рішення громади. Ухвалу у суді оскаржило ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл».

«Це обурливе рішення, коли суд скасовує місцеву ініціативу заради інтересів забудовника. Але громада висловилася чітко – жодного будівництва у рекреативній зоні не буде. Тож ми продовжуємо відстоювати створення скверу. Разом із міською радою готуємо апеляцію на рішення суду», – говорить Володимир Баб’як.