P1030050

Активісти, влади і підприємці спільно вирішать проблему піщаних кар’єрів на Волині

На Волині створили  робочу групу щодо вирішення проблем піщаних кар’єрів у Рожищенському районі та ремонту доріг, які були пошкоджені через вивіз піску.

Про це стало відомо сьогодні, 2 липня, під час засідання Рожищенської РДА.

На заході були присутні: керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук, очільник  «Самооборони» Рожища Валерій Шварцкоп, голова Рожищенської райради Андрій Музика, депутат Волиньради Віктор Прокопчук, голови Сокільської, Луківської, Носачевичівської сільських рад та представники власників кар’єрів.

За ініціативи Павла Данильчука була створена робоча група, до якої ввійшли громадські активісти та представники профільних установ ДАІ, управління Держкомзему, управління сільського господарства, управління екології та голови сільських рад.

Робоча група вивчатиме документацію про законність діяльності кар’єрів та напрацьовуватиме пропозиції щодо спільного вирішення ремонту доріг.

«Маємо проаналізувати, який кар’єр працює легально та яким чином ремонтуватимуться дороги, знищені вантажівками», – розповів Павло Данильчук.

Група має надати відповідні висновки до 20 липня. Опісля відбудуться збори за участю селян щодо роботи піщаних кар’єрів.