Активна громада Вінниці пропонує місту власний проект оновлення спортивного пляжу

Вінничани разом із активістами «Народного контролю» обговорили проект оновлення пляжу «Спартак», який належить до веслувальної бази. Свою ідею облаштування території запропонують міській раді. Наразі ж зона відпочинку, яка у самому центрі Вінниці, недоглянута: пляж брудний, спортивний майданчик  – у жалюгідному стані.

nkontol_vinnycja

Як розповідають містяни, «Спартак» – дуже популярне місце. Упродовж року місцеві мешканці займаються тут спортом – бігом, воркаутом. Взимку купаються «моржі».

«Ми вже самі завозили пісок на майданчик, побудували кафе з шашличною, в якому любили відпочивати вінничани. Але при владі Януковича  все розібрали. Кілька разів влаштовували тут вечірки для молоді, у нас тут навіть рятувальники чергували», – розповів мешканець сусіднього будинку Денис Станіславенко.

Проект модернізації пляжу розробили члени територіальної громади Сергій Сидорчук та Сергій Попович. Врахували всі потреби відпочивальників.

«Ми зверталися до міськради з проханням облаштувати пляж, – говорить Сергій Попович. –  У квітні ми прибрали територію, зрізали старі іржаві «грибки», кабінки, вивезли туалети. Але нового нічого не зробили. Тому вирішили запропонувати їм власний проект. Гроші нехай виділять з бюджету, це ж центр міста. А люди отримають гарне місце для відпочинку».

У проекті пропонують створити майданчик для пляжного футболу – з переодягальнями та трибунами. Також планують спорудити майданчик для дітей від 3 до 13 років, тенісний корт, волейбольний майданчик, встановити силові тренажери.

Місцеві активісти хочуть отримати  у мальовничому місці комфортну зону відпочинку з лавками, освітленням, вивозом сміття, кабінками для перевдягання, чайною, де можна буде перекусити. Днями обіцяють зібрати збори мешканців району, щоб прийняти поправки до проекту та узгодити остаточний вигляд пляжу. Потім з проектом вирушать у міську раду.

«Народний контроль» підтримує прагнення місцевих жителів мати гідне місце для відпочинку та занять спортом та вимагатиме в міської влади дослухатися до побажань громади та втілити мрію вінничан.