Активні вінничани добились перерахунку плати за гарячу воду

Після втручання «Народного контролю» та під тиском активних мешканців комунальники відремонтували труби у підвалі будинку на вул. Миколи Ващука, 16 а у Вінниці, а також провели перерахунок за гарячу воду.

Мешканцям встановили лічильник на гарячу воду в під’їзді, тому люди розуміли – вода, що  через діряві труби протікала в нікуди, могла піти їм в рахунки.

«Вода витікає через зіпсовані труби, а це все доведеться оплачувати людям, що розраховуватимуться по показниках загального лічильника», – скаржилась вінничанка Ольга Миколаївна.

Журналістам «Народного контролю» у ЖЕКу пообіцяли відремонтувати комунікації. Тепер комунальники слідкують за станом підвалу, ба більше – на вимогу мешканців зробили перерахунок нарахувань за гарячу воду.

«Нам поставили лічильник на гарячу воду на труби, які протікали, тому була велика перевитрата води по будинку, які ділились на мешканців, в яких в квартирах немає лічильників.  Вийшло так, що їм нарахували дуже велику суму, тепер зробили перерахунок», – розповідає Тетяна Вікторівна, старша по будинку.