113

«Альфа-банк» об’єднує…, – блог Дмитра Добродомова

Двох непримиримих політичних опонентів Порошенка та Садового об’єднали гроші, причому гроші російські! 

Чим відрізняється Порошенко та Садовий, окрім політичних гасел? Правильно – нічим! В той час коли вони організовують один одному блокади – «сміттєву» у Львові та економічну на сході – нічого не заважає їм заробляти гроші з однією людиною, з російським олігархом Михайлом Фрідманом.

Михайло Фрідман і Андрій Садовий

Михайло Фрідман і Андрій Садовий

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий вже вшосте у Львові організовує «Alfa Jazz Fest», ціль якого – піар «Альфа-банку», який і належить Михайлу Фрідману. До слова, сам же Фрідман входить до найближчого оточення Володимира Путіна. Тим часом людина Порошенка, голова Нацбанку Валерія Гонтарева лише  в грудні 2016 року надала «Альфа-банку» Фрідмана 648 млн гривень рефінансування, а за 2014 рік на 2,9 млрд грн.

Валерія Гонтарева і Петро Порошенко

Валерія Гонтарева і Петро Порошенко

Для чого «Альфа-банк»  спонсорує  «Jazz Fest» у Львові? Очевидно, задля піару. По суті, фестиваль рекламує російський банк, в який Гонтарева вкладає українські гроші. На фестивалі ми постійно бачимо українських топ-політиків, які приїздять відпочивати разом з російськими бізнесменами. Насправді, це низько та цинічно. Я не проти саме джазового фестивалю у Львові – я проти розвитку бізнесу країни-агресора! Меру Львова я маю пораду: так, культура – це важлива складова, але тоді давайте піарити наші банки, наприклад, організувати «Приват Jazz Fest», або ж «Ощад Jazz Fest», чи залучити будь-який інший український банк. Можливо, і довіру до української банківської системи повернемо.

Друзі, вже варто перейти від слів до конкретних результатів. Адже на словах наші політики великі патріоти та ведуть боротьбу з ворогом. А на ділі не гребують вести бізнес з росіянами та допомагати розвивати бізнес країни-агресора. «Альфа-банк» – це лише один приклад, а насправді їх безліч. Банки, великі корпорації, які розвивають бізнес в Україні, продаж нашої зброї Росії, торгівля з окупантом…

«Народний контроль» пропонує підтримати нашу ініціативу щодо націоналізації всіх підприємств, кінцевими власниками яких є російські бізнесмени. Ми вимагаємо на законодавчому рівні затвердити повну економічну блокаду терористів на сході країни. Таким чином ми зможемо реальними кроками наблизитися до перемоги у війні з Росією!