Андрій Антонищак: Робота фіскальної служби потребує удосконалення

У Верховній Раді України  зареєстрували постанову щодо удосконалення роботи Державної фіскальної служби, яку подали  народні депутати, лідери «Громадського руху «Народний контроль» Андрій Антонищак, Богдан Матківський, Олег Мусій.

«Аналіз показав певні недоліки в роботі ДФС, зокрема не проведена належно аналітична робота.  Немає позитивної динаміки налагодження обміну інформацією як на міжнародному рівні з митними органами інших країн та міжнародними, так і на національному рівні з перевізниками та іншими органами та установами, діяльність яких безпосередньо пов’язана із здійсненням операцій з товарами, що перебувають під митним контролем. Відсутній системний підхід до використання технічних засобів митного контролю як одного із дієвих інструментів мінімізації впливу людського фактору на результати митного контролю. Тому метою нашої постанови є відновлення чіткої управлінської вертикалі керування митною справою в Україні», ­ ­- розповів народний депутат Андрій Антонищак.

Він зазначив, що проектом даної Постанови рекомендується Кабінету Міністрів України здійснити комплекс заходів по реформуванню ДФС «шляхом утворення відповідних центральних органів виконавчої влади у сфері податкової та митної сфері зі спрямування та координацією їх діяльності через Міністра фінансів України».