Андрій Білоус та Андрій Ковч – учасники III Форуму місцевого розвитку у Трускавці

Голова Львівської обласної організації «Народний контроль», перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус і керівник фракції «Народний контроль» у ЛОР Андрій Ковч беруть участь у III Форумі місцевого розвитку, що триває у Трускавці.

Зокрема, у перший день Форуму Андрій Білоус виступив модератором панельної дискусії «Сталий розвиток туризму у Карпатах: від візії до практичного втілення». Під час обговорення, він наголосив, що Львівська обласна рада ухвалила Програму розвитку гірських територій, яка забезпечує соціально-економічний розвиток карпатського регіону, зокрема туристичної галузі.

«Основна мета стратегії розвитку гірських територій Львівської області – підвищення їх конкурентоспроможності та рівня життя населення. Також це охорона навколишнього природнього середовища, збереження і раціональне використання природних ресурсів і багатої етнокультурної спадщини», – зазначив Андрій Білоус.

А під час панельної дискусії «Соціальне підприємництво як рушій інноваційних суспільних змін: досвід Донеччини і Львівщини» Андрій Ковч, який представляє у ЛОР громаду Дрогобича, презентував проект «Дрогобич SmartSity.

«Завдяки інноваційним технологіям, нині це 80-тисячне місто є одним із найпрозоріших міст України щодо роботи місцевої влади. Дрогобич відкрив усю інформацію про органи влади та депутатський корпус, як хто голосує, уся фінансова інформація про діяльність органів влади та комунальних підприємств, витрати бюджетних коштів», – пояснив керівник фракції «Народний контроль».

Окрім того, у другий день Форуму Андрій Ковч став модератором дискусії щодо кращих практик співпраці Львівської та Луганської областей. Зазначимо, що депутат уже неодноразово у складі делегації з Львівщини, та як волонтер їздив на Луганщину для налагодження зв’язків між регіонами.