Андрій Дума

Виборчий округ № 46 (Львівська обласна рада).

Соціально свідомий підприємець, директор автотранспортного підприємства.

Народився 21 січня 1976 року. Одружений.

duma4

Усе своє доросле життя Андрій Дума присвятив транспорту. Свою трудову діяльність розпочинав у 1997 році водієм у ВАТ «ЛАТП-14631», а вже у 2002 — очолив комерційний відділ.

Андрій Дума проявив себе як кваліфікований спеціаліст, знавець своє справи та хороший менеджер. Його самовідданість, здатність до ефективного управління персоналом та дотримання контролю за діяльністю відділу, а також така важлива риса, як людяність, були помічені: у 2013 році Андрій Дума очолив одне з найбільших автопідприємств в Україні — ТзОВ «Львівське АТП-14631».

Підприємство неодноразово отримувало схвальні відгуки за сумлінну роботу та якість наданих послуг — свідченням цього є низка дипломів та грамот.

Керівник підприємства Андрій Дума особисто нагороджений дипломом «За сумлінну працю» від Львівської ОДА, а також грамотою від Львівської обласної ради.

Висока якість роботи Львівського АТП-14631 пояснюється тим, що його керівник Андрій Дума обрав соціально відповідальне ведення бізнесу.

«Ми працюємо з людьми, і для людей! Нам важливо якісно надавати транспортні послуги, щоб пасажири були задоволені нашою роботою. Підприємство з розумінням ставиться до потреб незахищених верств населення. Одним із таких кроків є виготовлення власних посвідчень для безкоштовного проїзду особам, які користуються апаратом «штучна нирка». Вже понад півсотні осіб користуються такими посвідченнями.  Також працюємо над зручним сполученням для мешканців сіл»,– розповідає Андрій Дума.

Автопідприємство, яке очолює Андрій Дума, одне з перших долучилося до надання допомоги для проведення АТО на сході, і до цього часу бере активну участь в цьому процесі. Лише торік автопідприємство надало допомогу військовим на суму близько 800 тис. гривень. Багаторазово надавався автотранспорт для перевезення військових, а три автобуси «Еталон» безкоштовно передано для потреб військових безпосередньо в зону АТО.

«Кожен громадянин повинен долучитися і допомогти військовим, в міру своїх можливостей, щоб якнайшвидше припинити цю війну — і я ніколи не буду стояти осторонь!» — таку позицію висловлює Андрій Дума.

Андрій Романович завжди відкритий до спілкування, про проблеми дізнається безпосередньо від громадян — розуміє, як стати корисним для громади. Саме тому він приєднався до команди «Громадського руху «Народний контроль», з якою готовий боротися з чиновницьким бюрократизмом і закритістю від людей.

«Чому саме «Народний контроль»? На мою думку, саме народ, як ніяка інша контролююча структура, зможе змусити владу працювати чесно та відкрито і припинити зловживання. Саме народ зможе перевірити чи насправді проведений ремонт дороги, чи це лише відображено на паперах», — так пояснює свій вибір Андрій Дума.