Андрій Сокол

Виборчий округ № 36 (Львівська міська рада).

Соціально відповідальний підприємець.

Народився 7 серпня 1979 року. Одружений.

«Постійні декларації про необхідність боротися із чиновницьким свавіллям та корупцією у владі залишаються просто риторикою: поговорили, пообіцяли і … забули. Такий алгоритм прослідковується не лише в політичній, а у інших сферах нашого життя — соціальній, побутовій, культурній. Маю чітке внутрішнє переконання — усі ми повинні жити в іншій країні, ми достойні цього.

Вірю, що, почавши з містечок і міст можна побудувати здорове суспільство — міцний фундамент оновленої держави. Свою роботу хочу розпочати у рідному Львові в команді абсолютно нових, патріотично мотивованих людей, які об’єднались у політичній партії «Громадський рух «Народний контроль».

 Переконаний, найкориснішим мій досвід, принципи та пріоритети як людини, як львів’янина із чітким знанням та розумінням потреб наших жителів будуть у роботі міської ради.

 Запорука успіху нашого міста — бажання небайдужих людей досягти поставлених цілей у місторозбудові за рахунок більш ефективної роботи місцевого самоврядування. А саме: оновлення влади, реальне самоврядування, що передбачає посилення впливу громади на владу, прозорість, відкритість та публічна звітність діяльності органів влади, збільшення робочих місць і, відповідно, дохідної частини місцевого бюджету, професійний менеджмент у господарській діяльності міста, а також реальна підтримка людей із особливими фізичними потребами й пріоритет у функціонуванні освітньої галузі, адже освічені діти — це наше майбутнє.

Я — людина слова і діла. Якщо можу — роблю, якщо не знаю як — віднаходжу спосіб, як зробити. Однак, для якнайшвидшої реалізації потреб громади необхідне розуміння кожного з нас, що ми, народ, — єдине джерело влади. Вибір завжди за нами. Тому, щоб менше було проблем у майбутньому, думати і діяти необхідно вже сьогодні. Владою мають стати прості, самодостатні, національно свідомі люди. Байдужість громади, як вірус, передається владі. Активність громади тримає в тонусі владу й змушує працювати її ефективно та відповідально на користь суспільства».