Антикорупційний комітет вимагає прозорого конкурсу на посаду директора «Полтавафарм»

Антикорупційний комітет, розглянувши проблему, що виникла навколо полтавського комунального підприємства «Полтавафарм»  – вирішив звернутись до голови Полтавської ОДА і голови обласної ради щодо пришвидшення проведення прозорого конкурсу на посаду директора підприємства.

Про це повідомив ініціатор розгляду питання лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«Уже півроку облрада не може провести конкурс на посаду директора підприємства. І лише протягом березня там змінилося два керівники. На жаль, маємо справу з класичною схемою «видавлювання» підприємства на продаж, попри його прибутковість і стратегічну важливість для області», – зазначив він.

Нардеп зауважив, що «Полтавафарм» – єдине підприємство, що забезпечує ліками села. Окрім того, підприємство є регулятором цін, тому може собі дозволити з мінімальною надбавкою продавати ліки.

«Але з приходом нового директора, який 19 років очолював приватну фірму – конкурента «Полтавафарм» за два місяці ціни на деякі ліки вже зросли на 30%», – наголосив депутат.

Відтак Комітет вирішив звернутись до Голови Полтавської ОДА і Голови обласної ради щодо пришвидшення проведення прозорого конкурсу на посаду директора підприємства.

Нагадаємо, під час візиту у Полтаву Дмитро Добродомов наголосив на необхідності звернути увагу на проблему КП «Полтавафарм». Він припустив, що підприємство спочатку доведуть до неприбуткового стану, а потім продадуть за копійки.

poltavapoltava1