Антикорупційний комітет вимагає звіту розслідування злочинів проти Майдану

У середу, 9 листопада, об 11:00 Комітет ВРУ з питань протидії корупції проведе спеціальне засідання за участі керівництва правоохоронних органів, аби з’ясувати результати розслідування злочинів проти активістів Майдану.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

«21 листопада ми відзначатимемо вже третю річницю від початку Революції Гідності. І хоча реалізація гасла «злочинців за ґрати»  було однією з ключових вимог Майдану – досі до відповідальності не притягнуто жодного топ-посадовця банди Януковича», – написав він.

Нардеп зазначив, що у засіданні Комітету планується участь керівництва Генпрокуратури, Національної поліції та СБУ.

«Хочемо почути предметно, що було зроблено у розслідуванні «майданівських» злочинів: чи знайдено винних, коли справи скерують  до суду, чи покарано і звільнено посадовців у середині прокуратури, поліції та СБУ, що були причетні до цих злочинів», – наголосив Добродомов.

Він також нагадав, що навесні 2015 року новопризначений заступник Генпрокурора Юрій Столярчук на засіданні  Комітету казав, що за саботажем розслідувань «майданівських» справ стоять і працівники ГПУ.

«Тож через 1,5 роки хочемо нарешті почути, чи понесли відповідальність посадовці, що перешкоджали розслідуванням», – підкреслив депутат.