majdan

Антикорупційний комітет візьметься за кафе, яке відкрили у Будинку профспілок на Майдані

Будинок  профспілок  на Майдані Незалежності у Києві, де під час Революції Гідності сталася страшна пожежа, –  не місце для кафе з розвагами та танцями.

Так вважають народні депутати  України – Дмитро Добродомов, Борислав Береза, Володимир Парасюк, Ігор Луценко, які вирішили негайно діяти і не допустити відкриття розважального закладу у приміщенні, де загинули люди.

Сьогодні, 12 листопада, парламентарі намагалися потрапити до скандального кафе, та його працівники закрилися усередині.

Народні депутати заявили, що хочуть дізнатися, на яких підставах у Будинку профспілок розмістили приватний заклад громадського харчування. Також вони бажають дізнатися, хто надав дозвіл на його відкриття в будівлі, що перебуває на реконструкції.

Народний депутат, секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов переконаний, що поява розважального закладу у Будинку профспілок,  – вершина цинізму та неповага до людей, які віддали життя під час Революції Гідності.

 «Будинок профспілок мали реконструювати. Втім плану реконструкції досі нема. Натомість тут відкривається кафе «L`Kafa», яке відоме ще й тим, що туди не пускали майданівців», – наголосив народний депутат.

Він також пообіцяв, що Антикорупційний комітет ВРУ, обов’язково візьме це питання на контроль.

«Ми хочемо розібратися, хто дав дозвіл на відкриття закладу, чи є план реконструкції будівлі. Втім є ще й моральна сторона справи.  Саме тому ми з групою депутатів, більшість з яких представляють  парламентський Антикорупційний комітет, будемо розбиратися,  хто стоїть за цим неподобством. Ми не залишимо цей випадок без реакції», ­ наголосив Добродомов.

Нагадаємо, днями у Будинку профспілок на Майдані Незалежності було відкрито кафе російської мережі «L`Kafa».

Нагадаємо, розслідування обставин пожежі у столичному Будинку профспілок  узимку 2014 року триває.