Антикризовий план «Народного контролю» відновить економіку України, – Добродомов

«Народний контроль» підготував 30 комплексних законопроектів, які суттєво наповнять державний бюджет.

Про це в ефірі своєї авторської програми «Ми зможемо!» на 4 КАНАЛі заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Влада щодня доводить те, що вона відірвана від людей. Їй не вдалося зробити основного – зміцнити економіку, створивши нові робочі місця. Антикризовий план – це набір ініціатив та пропозицій, які зможуть подолати бідність та наповнити бюджет країни. Основою реалізації плану стане покрокова економічна реформа з відновлення промисловості, створення робочих місць та справедливої заробітної плати для простих українців. Ми покладемо це на плечі олігархів, а не на простих українців», – розповів нардеп.

Як приклад Добродомов навів програму «Перше робоче місце».

«Після того, як ми потрусимо олігархів, ми матимемо гроші на відновлення економіки. Відповідно, поповниться держбюджет і будуть гроші на соціальні програми. Наприклад, «Перше робоче місце». Це програма з працевлаштування молоді, яка зараз немає можливості лишитися працювати в Україні і тікає за кордон. Як втримати їх? Надати молоді, яка працює, низькі кредити на купівлю житла. Для цього ми пропонуємо створити Державний фонд підтримки», – наголосив він.

Повний випуск програми ви можете переглянути тут.