123

Антонищак: «Балалаєчники» з «Народного фронту» як щурі тікали під час штурму Майдану (+відео)

Замість того, щоб робити собі піар на пустому місці, нехай депутати з «Народного фронту» займуться написанням законопроектів необхідних, щоб вивести країни з кризи.Так влаштоване у четвер депутатами з «Народного фронту» шоу з балалайками у Верховній Раді прокоментував депутат об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак.

«Нашу партію «Народний контроль» і Дмитра Добродомова вони звинувачують у «співпраці з Москвою», кажуть, що ми – «агенти Кремля». Я керував сотнею на Майдані і тих депутатів «балалаєчників», котрі про це заявляють, я не бачив 18 лютого під час розстрілів активістів на Інститутській. Коли Майдан горів, то вони всі втікали як щурі», – констатував він.

Антонищак наголосив, що може поіменно назвати тих, сьогоднішніх депутатів, в тому числі жінок, які не тоді побоялися і лишилися там.

«І якщо слухати «Народний фронт»,- виходить, що я і Богдан Матківський з «Народного контролю», які після Революції Гідності створювали Батальйон ім. Кульчицького і пішли добровольцями на фронт Батьківщину захищати – також «рука Москви», – наголосив нардеп.

Він зазначив, що звинувачення на адресу «Народного контролю» – це помста «Народного фронту», рейтинги якого обвалилися, за відкриту критику Уряду Яценюка та викриття корупційних оборудок нардепа Пашинського.