Антонищак: На наступне засідання ТСК по Мукачево запрошені нардепи Балога, Найєм, Ярош

Тимчасова слідча комісії (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування обставин конфлікту в Мукачево просить спікера Ради Володимира Гройсмана забезпечити присутність на наступному засіданні ТСК народних депутатів Віктора Балоги, Дмитра Яроша і Мустафи Найєма.

Про це повідомив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка», член партії «Громадський рух «Народний контроль» Андрій Антонищак  в коментарі журналістам прес-служби фракції.

За словами депутата, ТСК, перебуваючи з поїздкою на Закарпатті, так і не змогла поспілкуватися з Віктором Балогою, тому його запросили  на наступне засідання комісії.

«Протокольно проголосували і направили звернення до голови Верховної Ради України про направлення ним запрошення на засідання ТСК народних депутатів Віктора Балоги, Мустафи Найєма, Дмитра Яроша.  У Найєма ми хочемо запитати, звідки в нього оперативне відео перестрілки в Мукачево 11 липня, яке  є складовою таємниці слідства. Що стосується пана Яроша, то  хочемо зберегти хлопцям життя (ред. бійці Правий сектор). Ми виступаємо гарантом безпечного транспортування  бійців до Київа, а також об’єктивного розслідування подій», – сказав Антонищак.

Він також повідомив, що наступне засідання ТСК відбудеться за два тижні.