Антонищак та Матківський проведуть прес-конференцію по справі Марківа

У четвер, 12 жовтня, о 12:30 у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбудеться прес-конференція на тему «Нові деталі справи українського бійця Віталія Марківа» за участю народних депутатів Андрія Антонищака, Богдана Матківського та адвоката Раффаеле Делла Валле, який захищає Марківа.

Нещодавно Антонищак та Матківський, разом з адвокатом Марківа відвідали зону АТО. Вони оглянули місце смерті італійського журналіста Рокеллі, з метою зібрати докази у справі, аби довести невинуватість Марківа.

Нагадаємо, заступника командира взводу першого батальйону оперативного призначення Національної гвардії ім. Кульчицького старшого сержанта Віталія Марківа затримали 30 червня в Італії за підозрою у вбивстві фоторепортера, громадянина Італії  Рокеллі та його російського напарника Андрія Миронова поблизу м. Слов’янськ  24 травня 2014 року.

За даними українського слідства, загибель двох журналістів сталася внаслідок артобстрілу з боку російсько-терористичних військ.

У Нацгвардії наголосили, що в 2014 році в батальйоні імені Кульчицького в наявності не було жодного міномета.

У Департаменті комунікації МВС України повідомили, що проти Марківа дав свідчення французький журналіст.

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України в соціальній мережі Facebook 18 липня повідомив, що Марків свідчив на суді в рамках попереднього допиту.