Апеляційний суд в Рівненській області підтримав скаргу «Народного контролю» і повернув справу щодо будівництва «Епіцентру» на розгляд в Дубно

Апеляційним судом Рівненської області було розглянуто апеляційну скаргу депутата Дубенської міської ради, керівника осередку політичної партії Громадський рух «Народний контроль» м. Дубно Стрільчука М.В. на ухвалу Дубенського міськрайонного суду Рівненської області про передачу цивільної справи за позовом останнього до Дубенської міської ради та Богомаза В.Й. про визнання нечинним та скасування договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки, визнання нечинними та скасування договорів оренди земельної ділянки, по підсудності до Господарського суду Рівненської області.

Рішенням апеляційного суду Рівненської області ухвалу Дубенського міськрайонного суду про передачу справи за підсудністю скасовано і повернуто для продовження розгляду до суду першої інстанції.

«Здоровий глузд інколи переважає, і це добре. Стежимо за судовим процесом і надалі, адже клопотання іноді бувають абсурдними, але їх задовольняють. Тоді доводиться втручатись і оскаржувати дивні ухвали, як цього разу. Депутат Дубенської міської ради Богомаз, проводячи свої оборудки із землею, діяв як фізична особа. Чому суд ухвалював рішення розглядати справу в Господарському суді – питання відкрите. Це дійсно важливо, що наші представники контролюють процеси і добиваються справедливості у справі з будівництвом «Епіцентру» в Дубно», – прокоментував керівник Рівненської обласної організації «Народного контролю» Дмитро Сільман.