Атестація депутатів Луцькради: яку оцінку отримала фракція «Народний контроль»

Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу презентував результати персонального оцінювання діяльності депутатів Луцької міської ради за 2018 рік.
Так, за результатами комплексної персональної оцінки депутатів Луцької міської ради VII скликання за період з серпня 2018 до січня 2019 вісім депутатів отримали позитивні оцінки «5 балів» та «4 бали». Майже стільки ж місцевих обранців отримали «1 бал» чи «2 бали» – 9 депутатів. Разом з тим, абсолютна більшість депутатів міської ради – 24 – отримали посередню оцінку «3 бали».
Зокрема, максимально низьку оцінку «1 бал» отримала Наталія Бунда (Блок Петра Порошенка «Солідарність»). Натомість, максимальну оцінку «5 балів» не отримав жоден із депутатів Луцької міської ради.
Втім, за результатами експертного опитування, в якому взяло участь 20 політологів, науковців, редакторів провідних видань на Волині, діяльність двох депутатів Луцької міської ради була оцінена максимально – «5 балів». Йдеться про депутатів Павла Данильчука («Громадський рух «Народний контроль») та Миколу Яручика (позафракційний).

«Хотів по критеріях додати: немає одного важливого критерію, який, я вважаю, показував би більш широко активність депутатів – це поза сесійна робота депутата. Звернення, зустрічі, реагування, контакти з різними структурами, зокрема й з правоохоронними. Натомість, механізм депутатських звернень не є ефективним. На жаль, коли ти кажеш до головуючого чи до заступника голови, що така є проблема, люди звернулися, протягом пленарного засідання може бути реакція, але чомусь цього уникають, тому це я вважаю формою дискримінації, з якою стикаються в основному опозиційні депутати», – зауважив голова фракції «Громадський рух «Народний контроль» у Луцькій міській раді Павло Данильчук.

Також позитивну оцінку («4 бали») отримала депутат від «Народного контролю» Анна Мовяк. Депутатську діяльність Олександра Лазуки оцінили у «3 бали».