Аварійні балкони відремонтують

У цьому будинку потрібно бути обережним. Балкони старі та аварійні. Тому на голову падають ось такі каміння. Попри нарікання мешканців, чиновники з ремонтом все зволікають. Люди звернулись до «Народного Контролю».
Пан Василь хвилюється – у будь-який момент його балкон може завалитися. Шпаклівка, яка обсипається, може впасти і на нього, і на малу дитину.
«Камінь впаде – заб’є людину. Це є небезпека життю і здоров’ю людей, або людину заб’є, або калікою лишиться. В аварійному стані знаходяться два балкони. З балконів падає каміння вниз на нижчі поверхи», – хвилюється мешканець будинку Василь.
«На балконі і білизну треба повісити, і дитячі речі, а як я можу вийти, якщо мені в той час – раз і на голову щось впаде», – розповідає мешканець будинку Юрій.
«За цю осінь дуже багато нападало, та навіть повідбивав сусід навмисно, щоб воно вже йому не падало. І ось подивіться – там зараз відвалиться великий шматок бетону», – бідкається мешканка будинку Нелла.
У місцевому ЛКП журналістів «Народного Контролю» запевнили – у теплу погоду будуть ремонтувати балкони, а поки обіцяють добре оббити каміння, аби ніхто не травмувався.
«Їх треба ремонтувати. На сьогоднішній день ці три балкони в межах 15-16 тисяч будуть коштувати. Відремонтуємо в 2-3-ому кварталі», – розповідає директор ЛКП «Господар».