Аварійні балкони зремонтують, – «Народний Контроль»

Як відомо, балкони падають на ображених, та на цій вулиці вони можуть впасти на будь-кого. Стан їхній аварійний – тут сиплеться штукатурка. Місцеві мешканці хвилюються за власну безпеку, та комунальники проблему не помічають. Люди звернулись до «Народного Контролю».

Пані Віта вже не один рік боїться виходити на власний балкон, що по вулиці Олени Степанівни, 24. Жінка хвилюється – аварійні конструкції можуть завдати шкоди як мешканцям будинку, так і пішоходам.

«Я на балкон намагаюсь не виходити, тому що я знаю, що він аварійний, але люди ж ходять по дорозі, вони не дивляться наверх, що він в такому жахливому стані. Відвалюються шматки фрагментів, і тут проходять діти в садочок, і в школи, і в ощадкаси під низом, і балкон несе небезпеку для людей. Років 9 я пишу в районну адміністрацію і вони дають відписки щороку, що коштів немає», – каже місцева мешканка Віта.

«Балкон, бачте, в аварійному стані. Тріщини кругом, коли дощ падає, то протікає, аж на другий поверх», – розповідає місцева мешканка Ольга.

«Втратити життя можна через це, бо на довжині три з половиною метри навіть будь-який камінець може спричини загрозу життю людині», – каже місцева мешканка Людмила.

«Цей балкон, він в мене там дуже вже потрісканий навіть в одному місці можна глянути вже до сусідів. Він під нахилом, тому мені здається, що одного ранку вийду, а того балкону вже не буде», – бідкається місцева мешканка Оксана.

У місцевій адміністрації кажуть – з питанням ремонту до них ніхто не звертався. Та тільки у справу втрутився «Народний Контроль», комунальники погодились – аварійні балкони ремонтувати потрібно.

«У зв’язку з тим, що до мене звернень мешканців не було щодо ремонтів балкону, після вашого звернення, я виїхав на місце подивився і все-таки будемо включати їх. Наступного року будемо ремонтувати їх. Якщо це поточний ремонт, значить це наварюється підкріплення ще усилення балкону, відповідно дається стяжка зверху-знизу, фарбується зверху балкони, якщо це капітальний ремонт, значить це тоді монтується повністю балкон, дається нове кріплення і зверху заливається зовсім нова стяжка з арматурою. На поточний ремонт – це до двох тижнів часу, на капітальний ремонт – до місяця», – запевняє начальник житлового господарства Залізничної райадміністрації міста Львова Тарас Пищула