Аварійний міст у парку «Топільче» — небезпека для оточуючих.

На аварійному мості у парку «Топільче» може травмуватися і дорослий, і дитина. У цьому місці валяться поручні та сиплеться каміння. Люди хочуть, аби аварійний місток відремонтували. А чиновники цього не роблять. Тернополяни звернулися на гарячу лінію “Народного контролю” .

Без камінної огорожі місток у парку «Топільче» вже кілька місяців. Тернополяни обурюються, комунальники могли хоча б обгородити аварійне місце. «Це дуже небезпечно для людей. Це парк, тут гуляють діти, і дуже часто без батьків. Якщо є батьки, вони можуть якось дітей втримати. Діти, вони цікаві, можуть заглянути, вдаритися, впасти, так що. Це дуже небезпечно!», — обурюється тернополянин ОЛЕКСАНДР.

Інші тернополяни теж висловлюють своє незадоволення. «Чому ніхто не обгородить червоною стрічкою обвал перил.  Адже саме небезпечно тут знаходитися для дітей, та й для старшого віку людей», — говорить тернополянка ВІРА.

«Діти можуть підійти близько, нога може підвернутися і впасти вводу. Всяке може бути», — додає ВІТАЛІЙ.

Місцева мешканка ЯРОСЛАВА розповідає: «Мерія повинна звернути на це увагу. Проте у нас завжди так, поки не буде, як то кажуть, якогось випадку, що дитина впаде, чи якоїсь травми, на то в нас як завжди не звертають увагу».

В комунальному підприємстві журналістів «Народного контролю» запевнили – місток відремонтують. Запевняють – виконають роботи так, аби пошкоджень тут довго не було. «Ми плануємо сам міст підняти трошки вище. Щоб вода на пішохідну частину не виходила і щоб він нормально тримався на пару років. Частину кам’яних поручнів, які впали у воду будемо витягувати. Але треба теплої погоди. До середини літа все маємо зробити. Матеріали вже є», — пообіцяв заступник завідуючого парку «Топільче» ІВАН ЛИНДА.

«Народний контроль» простежить чи аварійний місток відремонтують.