Аварійну каналізацію зремонтували

Мешканці більше не бояться залишитися без домівки. Після втручання журналістів «Народного Контролю» комунальники полагодили аварійну каналізацію та укріпили фундамент будинку.
До «Народного Контролю» звернулись мешканці вул. Федьковича, 13. У їхніх під’їздах смерділо, а в квартирах з’явлалась пліснява. Будинок, що стояв на зруйнованій каналізації, міг завалитись.
«Ці труби не доходили до колодязю. Вони просто висіли в повітрі. На такому рівні над підлогою, а далі все лилося в стіну. Наша квартира з тієї сторони стінки. Ми дуже багато працювали, щоб боротися з тою сирістю. В квартирі мокріли стіни і навіть доходило до стелі. Все гнило, цвіло. Це також впливало на здоров’я моєї сім’ї», – розповідає мешканець будинку Роман.
У місцевому ЛКП з ремонтом каналізації зволікали, а звернення мешканців ігнорували. Та тільки у справу втрутились журналісти «Народного Контролю», комунальники одразу ж взялись до роботи і замінили старі труби на нові.
«Роками каналізація була зламана, тому що труби були забиті. Вони стали причиною руйнації фундаменту, тому будинок почав осідати. Коли почали копати глибше, то здивувались, як люди до сих пір могли тут жити. Вже основні роботи по підсиленню фундаменту проводяться, основна частина зроблена і зараз на стадії завершення», – розповідає робітник Ігор.
«Райвиконком вирішив на себе взяти цю відповідальність: укріпити стіни, укріпити фундамент будинку і провести заміну каналізаційних труб. Вони вже укріпили фундамент повністю, повністю проклали каналізаційні труби в обох під’їздах і зараз роблять підлогу. Дуже дякуємо «Народному Контролю», що нам допомогли досягти цього і що дійсно робиться якась робота, тому що ще рік і стіни цього будинку впали б», – радіє мешканка будинку Зеновія.