Аварія на небезпечному перехресті!

Активісти «Народного контролю» стали свідками, як автомобіль врізався в острівок безпеки біля заводу «Ватра». Ця ділянка дороги – небезпечна. На ній немає ані знаку, який би освітлювався, ані додаткових ліхтарів.

Сергій Тарашевський звернувся до працівника ДАІ, який приїхав на розслідування причин ДТП:

  • Хочемо задати вам питання. На цьому темному місці, де починається клумба мав би бути вказівник, чи знак, який вказував, що є клумба. Водій не побачив цього знаку. Він там є, але не освітлюється. Ми їхали позаду і можемо це підтвердити.

У цьому місці їздить чимало машин, в темну пору доби потрапити в ДТП тут боїться мало не кожен – розповідають місцеві водії.

Пан Михайло стверджує: «Постійно сюди їжджу і вночі практично знаку не видно. Безперечно, що треба освітлювати. А коли взагалі туман, дощ, то не можливо проїхати». Його слова підтверджує інший водій Сергій: «Цю ділянку потрібно обгородити і світловідображаючу фарбу нанести».

Те, що цю ділянку дороги треба зробити безпечнішою, визнають і в управлінні ЖКГ міста. Після того, як у справу втрутився «Народний Контроль» комунальники запевняють – встановлять додаткове освітлення острівка незабаром.

Активіст Сергій Тарашевський звернувся до начальника відділу технагляду Тернопільської міської ради Олега Вітика: «Заходи безпеки потрібно робити і тому я рахую, що там треба якомога швидше відновити світлодіодний знак і дати ще якийсь прожектор на цю темну ділянку. Олег Вітик запевнив: «Обов’язково це питання урахується і вирішиться. Я думаю, до кінця тижня ми повинні це зробити!».

Команда «Народного контролю» добилася обіцянки, що протягом трьох днів буде відновлено світловий знак і встановлено прожектор, який буде освітлювати цю темну ділянку, яка буде упереджувати такого роду дорожньо-транспортні пригоди.

Ми перевіримо, чи стане ця ділянка дороги безпечнішою.