Батальйон імені Кульчицького отримав іменний штандарт

Батальйон Національної Гвардії України імені генерала Сергія Кульчицького отримав іменний штандарт від Президента України.

Під час урочистостей також відбулось нагородження бійців батальйону відзнаками Міністерства Внутрішніх Справ та Верховної Ради України. Серед тих, хто отримав відзнаки – і депутати «Народного контролю» Андрій Антонищак та Богдан Матківський.15203312_1818546395025337_7415965063365058809_n

«Це вперше в історії України, коли батальйон оперативного призначення отримує таку особливу відзнаку. Я маю честь, що воював пліч-о-пліч з генералом Кульчицьким і зараз його славетне ім’я, вже офіційно, присвоєне нашому батальйону», – наголосив Андрій Антонищак.

Під час церемонії бійці вшанували полеглих в бою побратимів та поклали квіти до постаменту.

«Важливо те, що слава знаходить своїх Героїв. 25 наших побратимів збатальйону загинули обороняючи нашу землю. Ми маємо це пам’ятати. Адже вони поклали свої життя заради мирного неба над нашими домівками», – додав Богдан Матківський.

Нагадаємо, Богдан Матківський та Андрій Антонищак стали одиними з тих, хто після «Революції Гідності» створили батальйон, який з часом отримав назву в честь генерала Сергія Кульчицького. Бійцями батальйону стали сотні самооборонівців, які відразу з Майдану пішли на фронт, таким чином сформувавши кістяк майбутньої Національної Гвардії України.