nkontrol_vinn

Батьків, які протестують проти об’єднання шкіл, не впустили у Вінницьку міськраду

Уже місяць вінничани протестують проти примусового об’єднання двох шкіл – №5 і №31.

Так, на базі 5-ї ЗОШ планують зробити початкову школу, а у 31-й – навчати старших учнів. Та такі наміри обурюють батьків школярів та вчителів.

Минулого тижня акція протесту відбулася  біля стін Вінницької міської ради. Також на акції вінничани протестували щодо нецільового витрачання міського бюджету, підвищення тарифів та фінансування муніципальної поліції яка не дає працювати багатьом підприємцям.

Головна вимога батьків – не об’єднувати дві школи між собою, адже приміщення  не пристосовані для такої реформи. Однак протестувальники мусили хіба підпирати двері міськради.

«Ми хочемо практичних дій від міської ради, вийти з кабінетів і прийти до одної і другої школи, дійсно подивитися, де будуть навчатись найменші діти в початкових класах  5-ї школи», – коментує  Людмила Майська, вчитель початкових класів.

Сесія в кулуарах – звична справа для Вінниці, однак чиновники використали техніку підставних осіб

«На сесію пропустили людей, які їм потрібні, тобто тих, хто висловить замість батьків думку, вигідну владі», – підкреслила  Ольга Маліновська, голова міської організації «Народного контролю».