Безпритульні собаки блукають містом і є небезпечними для людей!

Мешканці цієї вулиці звернулися до «Народного контролю», бо бояться, що будь-якої миті на них може напасти агресивний пес. Безпритульні собаки тут бігають стаями. Люди хочуть, щоб тварин стерилізували або вивозили. А міська влада це не робить.

Пан Ярослав розповів, що неодноразово самому доводилося відбиватися від безпритульних тварин. Згадував, що раніше їх забирали, кастрували, а зараз взагалі ніхто нічого не робить. Вони кидають на дітей.

Мешканець вулиці Чалдаєва Володимир каже: «Тут діти маленькі ходять, жінки вагітні ходять. Міська влада повинна цією проблемою зайнятись. Дитина, не дай Бог пробіжиться, її собака за ногу вкусить, а чи вона щеплена – невідомо. Вони ж переносять інфекцію і всяку біду.

У мерії журналістів «Народного Контролю» запевнили – боротися з безпритульними собаками будуть у всьому місті. Невдовзі у Тернополі заявиться нова система стерилізації. Агресивних тварин взагалі забиратимуть з вулиць.

Заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міської ради Олег Соколовський запевняє:

  • Буде введено електронне чіпування і за собакою можна буде прослідкувати. Ми постараємося це зробити якомога швидше. Нова система передбачає і нові вольєри. До кінці березня ми повністю запустимо нову систему.

«Народний контроль» обов’язково буде слідкувати за перебігом справи.