Бібрська ОТГ: зможемо зробити успішною!

«Народний контроль» зібрав команду дієвих та ініціативних людей, які знають, як зробити Бібрську міську ОТГ однією з найкращих на Львівщині.
Політична партія «Народний контроль» бере участь у перших виборах Бібрської міської об’єднаної територіальної громади. У списку – 22 кандидати. Міцна команда, що об’єднала фахових людей, успішних підприємців, волонтерів та учасників АТО. Більшість із них – родом із Бібрки і Перемишлянського району. Тож їм небайдужа доля рідного краю. Вони знають його проблеми та перспективи. Мають чітке бачення його розвитку.

«У нашій команді ми зібрали справжніх однодумців. У ній люди, які вже мають чималий управлінський досвід, а також – молоді та ініціативні, що мають сучасне бачення того, як потрібно розвивати місцеві громади. А головне наше завдання – справді дати поштовх громаді до розвитку, ефективно використовувати її можливості. Тим паче, що перспективи у Бібрської ОТГ великі», – говорить активіст «Народної Самооборони» Львівщини, волонтер, перший номер у списку «Народного контролю» Мар’ян Наугольник.

У «Народному контролі» переконані: саме процес об’єднання громад стане поштовхом для втілення позитивних змін та ініціатив. Біля Бібрки дуже багато невеличких сіл, маленьких громад, до яких практично нікому немає діла. Вони не розвиваються, кошти отримують за залишковим принципом. Натомість децентралізація змінює принципи місцевого управління, фінансування громад.

Команда «Народного контролю» має покроковий план, який дозволить із перших днів почати активну роботу із поліпшення життя громади. За словами Мар’яна Наугольника, вже виокремили першочергові напрямки своєї діяльності як депутатів:

  1. Налагодження місцевої інфраструктури. Передусім, ремонт міжквартальних вуличок, дворів, які, на відміну від центральних доріг, не ремонтувалися роками.
  2. Покращення благоустрою, збільшення громадських просторів, озеленення. Це зробить Бібрку місто комфортнішим, красивішим, туристично привабливішим.
  3. Інвентаризація всього нерухомого майна, щоб чітко розуміти, чим володіє громада – якими землями, якими об’єктами, як вони зараз використовуються, чи перебувають в оренді. Якщо так, то на яких умовах, чи має громада від того зиск. Інвентаризація дозволить ефективно використовувати майно ОТГ.
  4. Залучення громади до розв’язання важливих питань і впровадження ініціатив. Саме громада має бути головним гравцем у житті ОТГ, у визначенні пріоритетів для Об’єднання.
  5. Розвиток Бібрщини як туристичного краю, підтримка «зеленого» туризму. Це дасть змогу місцевим долучатися до туристичного бізнесу, зробить край привабливішим для інвесторів.

«Ми впевнені у своїх силах. Не боїмося брати на себе відповідальність. Знаємо, що об’єднавши зусилля, обравши громаду своїм головним партнером, зможемо зробити Бібрську ОТГ успішною», – наголосив Мар’ян Наугольник.