Біля озер на Тракті Глинянському пропонують створити базу для дитячо-молодіжних таборів

На території біля водойм, що на вул. Тракт Глинянський, варто створити рекреаційну зону для проведення дитячо-молодіжних таборів та активного дозвілля львів’ян.

Із такою пропозицією сьогодні, 20 липня, під час сесії Львівської міської ради, виступила голова депутатської Комісії екології та природокористування, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

«На плані зонування Личаківського району на вул. Тракт Глинянський бачимо чотири водні об’єкти, які розміщені в рекреаційній зоні. А, відповідно до архівних даних – карта 1850 року – на цій території були природні водойми. Однак, у міській раді чомусь відсутня інформація щодо цих водних об’єктів як природних», – повідомила депутат.

На її думку, зараз необхідно перевірити територію та стан водойм, також  провести експертизу, щоб визначити правовий статус озер, підтвердити або спростувати їхнє природне походження. Надалі цю територію можна облаштувати для активного відпочинку.

«Ще раніше до мене звертався настоятель храму Покрови пресвятої Богородиці з проханням відновити доступ до водоймищ, попередньо провівши очисні роботи та їх санітарний контроль. Це дозволить проводити тут сезонні дитячо-молодіжні табори у Львові та інші заходи для молоді і місцевої громади. І я повністю підтримую цю ідею, адже місту бракує рекреаційних зон, місць для дозвілля на свіжому повітрі», – наголосила Ірина Оршак.

Відтак у своєму запиті вона пропонує розглянути можливість створення рекреаційної зони поруч озер, напрацювати відповідну дорожню карту і передбачити відповідні кошти у міському бюджеті на 2018 рік для реалізації проекту.

Нагадаємо, під час сесії ЛМР, 18 травня, Ірина Оршак уже звертала увагу на водойми на вул. Тракт Глинянський, 152. Зокрема, просила відреагувати на повідомлення мешканців про забруднення озер.