Бізнес і влада: темне бізнес минуле Коломийської верхівки

Про будівельні афери в місті  Коломия та за його межами говорили багато. Кооперативи з напівкоштовними назвами, засновниками яких були діючий міський голова та його екс-заступник, замість омріяного житла подарували людям лише проблеми. Сотні людей досі шукають правди в судах.

«Я заплатила 13 тисяч євро за однокімнатну квартиру. В результаті, зараз я живу  з двома синами, невісткою та онукою. Ми всі тулимося в одній квартирі», – розповідає член будівельного кооперативу «Аквамарин» Марія Паламарчук.

Звернення людей та відписки посадовців і правоохоронців множаться, та винних у консервації довгобуду знайти не можуть. Люди підозрюють, що свої права їм доведеться відстоювати ще довго, адже ниточки справи шахрайського кооперативу сягають у владні кабінети.

За прохання вкладників кооперативу «Аквамарин», «Народний контроль»  бере цю справу до уваги, щоб допомогти людям добитися правди. А наші журналісти відвідуватимуть судові засідання в справах кооперативу та інформуватимуть про подальший розвиток подій.