Будинок культури «ЛОРТА» пропонують передати із державної у комунальну власність Львова

Приміщення Будинку культури «ЛОРТА» у Львові не використовується 10 років. Ще з 2008 року у ньому відімкнуте опалення. Жодних коштів на ремонт будівлі, що перебуває на балансі «Укроборонпрому», не виділяється. Подальше нефінансування призведе до її повної руйнації.

Відтак у відповідь на колективне звернення мешканців Залізничного району Львова лідер «Народного контролю», народний депутат України Дмитро Добродомов скерував депутатський запит на ім’я гендиректора Державного концерну «Укроборонпром» Павла Букіна із пропозицією передати Будинок культури «ЛОРТА» з державної у комунальну власність Львова.

Зокрема, у запиті депутат наголосив, що Будинок культури є одним із найбільших приміщень (його площа – понад 5,5 тис. «квадратів») для творчості дітей і молоді у Залізничному районі. Втім із 2006 року численні колективи художньої самодіяльності припинили свою роботу.

«Цей заклад культури є унікальним і міг би стати потужним осередком культури і творчості для розвитку молоді та дітей Львова. Відтак, реконструкція Будинку є необхідною. Тож прошу розглянути можливість передачі Будинку культури «ЛОРТА» з державної у комунальну власність територіальної громади міста Львова», – йдеться у зверненні Дмитра Добродомова.