Це називається дерибан, – Данильчук про зміну плану житлового кварталу в Луцьку

Депутати Луцької міськради дали дозвіл на коригування проекту детального плану території житлового кварталу на вулиці Рівненській.

Це питання було винесене на розгляд сесії 25 жовтня.

Категорично проти висловився керівник фракції «Народний контроль» Pavlo Danylchuk. На його переконання, швидко стане зрозуміло, під якого забудовника робляться такі коригування.

«Ви зараз проголосуєте за ці зміни, а на наступну сесію з’явиться питання про надання дозволу про землевідведення для забудовника, який захоче там будувати 10-ти поверхові будинки. Я вважаю, що це непрозора робота. Це бізнес, який робиться за рахунок земель комунальної власності. І не треба тут розповідати про розвиток міста. Тому що розвиток міста так не відбувається. Це називається дерибан», – заявив Данильчук.

Як повідомляло Інформаційне агентство ВолиньPost, на земельній ділянці знаходяться теплиці, які свого часу були на балансі комунального підприємства «Парки та сквери». Та їх продали у приватні руки, аби розрахуватися з боргами підприємства. Але при цьому, теплиці занедбані та нічого загалом не варті (втім, під ними – два гектари комунальної землі). Придбало майно ТОВ «Житловий квартал», яке заявило про намір будувати багатоквартирні житлові будинки на вулиці Рівненській. Цю фірму пов’язують з депутатом Луцької міської ради.