«Центр громадянських ініціатив» захищає інтереси людей

Консультація для жителів – лише один з напрямків діяльності «Центру громадянських ініціатив». Загалом свою роботу координатори розділяють на дві частини. Перша – навчально-просвітницькі проекти, тобто організація різноманітних форумів, конференцій, семінарів. Ще одна гілка  діяльності – формування мережі людей, які хочуть здійснювати зміни у країні.

Львів_гром_ін

Голова «Центру громадянських ініціатив»  Віталій Загайний каже: «Особливу увагу приділяємо роботі з публічними лідерами: як діючими, так і майбутніми. У рамках проекту «Мережа вільних місцевих політиків» нам вдалося згуртувати декілька сот людей у межах України, які є громадськими активістами. Це люди,  які відчувають потребу в знаннях, навиках, які допомагають їм бути більш ефективними у їхніх громадах».

Так, до «Центру громадянських ініціатив» звернулася громадська активістка Галина Юрковська, коли поблизу її дому почали забудовувати парк. Пані Галина каже: «Не знала, кого кликати на допомогу. Я та інші мешканці звернулися у «Центр громадянських ініціатив». Мене вразила їхня компетентність».

Сьогодні джерела корисної інформації на вагу золота. І «Центр громадянських ініціатив» саме з таких.