Через політику у Луцьку не запустили 27 школу, – Данильчук

Сьогодні, 31 жовтня, під час дня депутата представники фракції «Народний контроль» у Луцькій міській раді Павло Данильчук та Анна Мовяк оглянули будівництво школи №27.

Зазначимо, під час засідання сесії міськради 25 жовтня керівник фракції Павло Данильчук вкотре озвучив пропозицію, аби виділили кошти на добудову 27 школи. Він нагадав, що з держбюджету було виділено 15 мільйонів гривень на школу, однак місто влітку «зняло» ці кошти школу і не повернуло.

Так, під час візиту у школу народні обранці побачили, що будівництво фактично завершене. У коридорах та класах зроблений ремонт, збудований басейн, встановлені ліфти, залишилося тільки укомплектувати заклад.

«Ми на 1 вересня могли перерізати стрічку і школа б функціонувала. Ви фактично переконалися, що виділені кошти освоєні, та лишилося підписати деякі документи», – зазначив забудовник «Житлобуд-2» Леонід Стефанович.

Він зазначив, що кошти лише необхідні на оснащення школи, а додаткових ресурсів на будівництво не потрібно, адже вони вкладаються у кошторис.

Павло Данильчук також переконався, що якби не політика, не доводилося б призупиняти діяльність школи на один рік.

«Ми вкотре переконалися, що політика втрутилася у проблему завершення будівництва школи №27. Це перша школа, яка будується у нас в місті за часів незалежності. Ми побачили, що роботи фактично завершені, крім спортзалу. Сам забудовник підтвердив, що 1 вересня можна було розпочинати навчальний процес. І я бачу, що, принаймні, початкові класи можна було перекинути сюди зі шкіл, які перевантажені. Тому це однозначний мінус для міської влади», – сказав він.