Через понівечений асфальт мешканці будинку в Чернівцях травмуються на власному подвір’ї

Тридцять років обіцянок, десятки скарг та безліч звернень, – мешканці будинку №45б, що на вулиці Героїв Майдану, неодноразово зверталися до місцевої влади допомогти їм облаштувати двір, та результату немає. Відтак по допомогу люди звернулися на «Гарячу лінію «Народного Контролю».

Пану Михайлу вісімдесят сім років. Чоловік розповідає, що ні в суху, а тим паче в дощову погоду, двором ні пройти, ні проїхати.

«Люди, діти падають, отримують ушкодження, – розповідає мешканець будинку Михайло. – Ми старі люди, нам навіть боротьбу вже важко вести, от ми весь час звертаємось і якось безслідно»

«От тут де ми стоїмо, тут прорвало трубу, викликали, трубу забили кілком і засипали. От за що ми платимо гроші, скажіть будь ласка?!», – запитує мешканка будинку Галина.

Аби дізнатися про причини довгих вмовлянь людей, «Народний Контроль» попрямував до міських чинів. Ті пообіцяли виконати роботи найближчим часом.

«У червні буде замінено водопровід холодної води, я думаю що максимум до першого жовтня, а може й раніше, зробимо ремонт двору», – запевнив секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик.

«Народний Контроль» триматиме руку на пульсі подій, і до останнього буде слідкуватиме за виконанням робіт, аби інваліди, діти та люди похилого віку, могли зручно, а головне безпечно пересуватися у власному дворі.