Через ями у дворі, що по вулиці Макарова, 28 не легко живеться і водіям і пішоходам

 Їдете цією дорогою тримайте кулаки аби машина була ціла. Прямо посеред проїжджою частини – глибока яма, в яку запросто можна потрапити. Водії давно просять її залатати, та результату жодного. Люди звернулись до Народного Контролю.

 В дворі будинку, що на вулиці Макарова 28, прямо на дорозі – яма завглибшки в автомобільне колесо. Олександр розповідає – йому як автомобілісту, це дуже заважає

 «Я взагалі тут не їжджу ,тут можна колесо оставити завісу, глушник»,- розповідає чоловік.

 Не легко тут і пішоходом. Софія розповідає, щоб дістатися додому з дитячим візком – доводиться чимало обходити.

 «Машини сюдою не їдуть а об’їжджають,а незручності, то можна спотикнутися ввечорі, і якщо сказати, то місця мало, щоб проходити,і з колясками, особо, колеса ламаються, не поїздиш, тут як дощ, то тут озеро, треба в чоботах ходити», – говорить пані Софія .

« Скільки ми живемо, стільки вона існує, то більше то менше,але щось є,я падала, я так летіла, то мене жінка зупинила», – говорить мешканка вулиці Макарова Анна.

Про поганий стан асфальтного покриття у цьому подівір,ї комунальники знають. Журналістам «Народного Контролю» обіцяють залатати яму обіцяють найближчим часом.

 «Планується ремонт прибудинкової території, в першому півріччі ми це зробимо», – так прокоментував ситуацію начальник управління житлово-комунального господарства м. Рівне ЯРОСЛАВ САХНЮК .

Народний Контроль буде слідкувати за тим, чи комунальники вирішать цю проблему.